קורס בניית אתרים

קורס וורדפרס 1 על 1

בא ללמוד לבנות אתרים בוורדפרס בקורס פרונטלי מקצועי אחד על אחד – תלמד לבנות אתר מקצועי ומעוצב לעסק שלך ללא כל ניסיון קודם ואפילו לתת שרות של בניית אתרים ללקוחות שלך ולייצר מקור הכנסה נוסף ורווחי!

שעות
+ 0
מפגשים
0

קורס פרונטלי לבניית אתרים בוורדפרס ללא ניסיון קודם

בא ללמוד את כל מה שאתה צריך כדי לבנות אתרים מהירים, מקצועיים ומעוצבים באמצעות וורדפרס ואלמנטור בקורס פרונטלי אישי אחד על אחד.

תמיד רצית ללמוד לבנות אתרים אבל לא ידעת איך להתחיל? התעייפת מקורסים דיגיטליים משעממים וארוכים? הקורס הזה נבנה בשבילך.

קורס אישי וממוקד, שמתאים במיוחד למתחילים והולך ללמד אותך את כל מה שאתה צריך לדעת כדי לבנות אתרים מקצועיים באמצעות וורדפרס ואלמנטור.

בא ללמוד לעשות את זה בעצמך

במקום לשלם אלפי שקלים למישהו שיבנה לך את האתר, בא ללמוד איך לבנות אותו בעצמך.

צעד אחר צעד.

לא עוד קורס דיגיטלי שלא תעשה בו שימוש

אז נכון, אתה בטח שואל את עצמך "למה הוא לא מוכר קורסים דיגיטליים כמו כולם?" 

תכלס אתה צודק.

הכי קל זה לבנות קורס דיגיטלי במינימום השקעה ולמכור אותו לפי 10 יותר אנשים בלי לבזבז יותר מדי זמן.אבל אני לא מאמין בקורסים דיגיטליים.

כל ה"מנטורים" למיניהם שמנסים למכור לך קורסים דיגיטליים, לא באמת מעניין אותם אם תלמד את התחום או תפיק ערך מהקורס, כל עוד קנית והעברת כסף זה כבר עניין שלך מה תעשה איתו.

 ובנינו? אתה כנראה אפילו לא תפתח אותו.

 מניסיון אתה לא תלמד ולא תתמיד בקורס דיגיטלי כי אין מי שיעמוד מאחוריך, ידחף או יכוון אותך וזה ייגמר בצפייה בשיעור אחד מקסימום שניים והקורס פשוט יעלה אבק בתיבת המייל שלך ( אבק דיגיטלי ).

אז אחרי כמה וכמה קורסים דיגיטליים שרכשתי, שאת חלקם אפילו לא פתחתי ומהשאר לא באמת הפקתי ערך הבנתי שאין תחליף להדרכה פרונטלית, אחד על אחד כמו פעם עם ליווי אישי ותמיכה צמודה.

אין צורך בניסיון קודם

אתה הולך ללמוד כל מה שאתה צריך לדעת החל מהבסיס ועד לכלים המתקדמים. הקורס בנוי בצורה כזאת שגם אם מעולם לא שמעת על וורדפרס, תלמד לבנות אתר מהיר, מקצועי ומעוצב. 

למי הקורס מתאים?

עצמאיים

בא לייצר לעצמך ערוץ הכנסה נוסף! בניית אתר תדמית פשוט עולה היום בין 3,000 ל 5,000 ש"ח. ככה שמדובר בעסק רווחי מאוד. בניה של 3 אתרים בחודש תכניס לך יותר מ 10,000 שח בכמה שעות של עבודה! 

בעלי עסקים

החלטת לבנות אתר אינטרנט מקצועי לעסק שלך? כדאי שתעשה את זה בעצמך. במקום לשלם אלפי שקלים למישהו שיבנה עבורך את האתר, תוכל לבנות אותו בעצמך בדיוק כמו שדמיינת שהוא יראה.

קורס וורדפרס 1 על 1

בא ללמוד לבנות אתרים בוורדפרס בקורס פרונטלי מקצועי אחד על אחד – תלמד לבנות אתר מקצועי ומעוצב לעסק שלך ללא כל ניסיון קודם ואפילו לתת שרות של בניית אתרים ללקוחות שלך ולייצר מקור הכנסה נוסף ורווחי!